site ekleyin

Pazarlama teması altında marketingci arama motoruna dahil edilmesini istediğiniz araştırma, görüş ve makale içeren siteler veya bloglar varsa bunları aşağıdaki formu doldurarak bize bildirebilirsiniz.


Eklenmesini isteyeceğiniz alan bir web sitesi olabileceği gibi, belirli bir yazar hatta tek bir makale de olabilir. Bunun için, ilgili sayfanın adresini tarayıcınız adres bölümünden kopyalayarak aşağıdaki forma eksiksiz olarak yapıştrmanız yeterli olacaktır.


Formun “açıklama” bölümüne de bir kaç kelimeyle gönderdiğiniz bağlantının içeriğinden söz etmeniz değerlendirmemizi hızlandıracaktır. Formunuz bize ulaştıktan sonra, en kısa sürede önerdiğiniz alan incelenerek arama motoruna dahil edilecektir.


marketingci arama motoruna pazarlama veya pazarlama iletişiminin herhangi bir alanında hizmet veren firmaların tanıtım veya satış amacıyla oluşturdukları kurumsal web sitelerinin dahil edilmeyeceğini hatırlatmak isteriz. Ancak bu tür kurumsal sitelerin içinde, pazarlamanın herhangi bir alanına ilişkin özgün makalelerin yer alması durumunda, ilgili bölümler arama motoruna dahil edilirler.

site ekleyin

SSS

Portakal İletişim Ticaret Ltd. Şti. ©2009 her hakkı saklıdır

ana sponsorlar