nasıl kullanacaksınız

ana sponsorlar

marketingci.com pazarlama temasıyla internette arama yapan tek Türkçe özel arama motorudur. Google altyapısını kullanan marketingci yine Google tarafından sağlanan teknolojik olanaklar sayesinde yalnızca pazarlama konusuna odaklanmış web siteleri, bloglar ve hatta tekil yazılar üzerinde arama yaparak aradığınıza en yakın sonuçları elde etmenizi sağlar.


marketingci arama motoru, Türkçede pazarlama disiplini üzerinde üretilen araştırma, inceleme, fikir ve görüşlere kolayca erişim sağlanması ve bu konudaki literatürün gelişimine katkı sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.


Gereksiz sonuçların elimine edilmesi, bilgi kirliliğinin ortadan kaldırılması ve bilgiye erişimin kolaylaştırılması için, web siteleri ve bloglar titizlikle incelenerek seçilen alanların tamamı veya ilgili bölümlerinin aramaya dahil edilmesi sağlanmaktadır.


Pazarlama teması altında aramaya dahil edilmesini istediğiniz araştırma, görüş ve makale içeren siteler veya bloglar varsa bunları Site ekleyin bölümünden bize gönderebilir. arama motorunun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.


Daha fazla bilgi için Sık Sorulan Sorular (SSS) sayfamızı ziyaret edebilir istek ve önerilerinizi iletişim bölümünden bize ulaştırabilirsiniz.

nasıl kullanacaksınız

SSS

Portakal İletişim Ticaret Ltd. Şti. ©2009 her hakkı saklıdır